saç ekimi

Saç Ekimi Fiyatları

Hastalar saç ekimi fiyatları konusunda tedirgin olmaktadır. Pahalı olmasından korkmaktadırlar. Bu konuda bilgi verelim.

Saç Ekimi Fiyatları Ne kadardır?

Saç ekimi yaptırmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği şey saç ekimi fiyatı olmaktadır. Yani saç ekiminin ne kadar maliyetli bir işlem olacağını belirleyen birçok faktör bulunmaktadır. Bundan dolayı saç ekimi fiyatları hakkında sabit bir fiyat ve net bir bilgi verilememektedir.

Saç Ekimi FiyatlarıSaç Ekimi Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Ekilecek greft sayısı önemli midir?

Ortalama olarak bir kişide saç ekimi için 1500-2000 greft kullanılmaktadır. Fakat bazı kişilerde saç açıklığı yüksek düzeyde olduğu için ekilecek greft sayısı ve buna bağlı olarak saç ekimi fiyatı artış gösterebilmektedir.

Saç Ekim Teknikleri

Saç ekimi operasyonlarında FUT veya FUE tekniği kullanılmaktadır. FUT tekniği FUE tekniğine göre daha eski ve ucuz bir yöntemdir. Başarılı bir saç ekimi operasyonu için FUE tekniği uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Saç Ekimi Merkezi;

Saç ekimi çok basit firmalar tarafından küçük merkezlerde de yapılmaktadır. Ayrıca uzman firmalar tarafından özel hastane ortamlarında da yapılabilmektedir. İşini düzgün yapan saç ekimi firmaları insanlara daha kaliteli hizmet verebilmek için çok sayıda personel çalıştırırlar ve bu durum ister istemez saç ekimi fiyatı için bir dezavantaj oluşturur.

Seans Sayısı;

Saç ekimi işlemleri bazen bir seansta tamamlanmayıp duruma göre 2-3 seans olabilmektedir. Bu durumda sizin her seans için ekstra ücret ödemeniz gerekecektir. Bazı saç ekimi firmaları sizlere uygun fiyat imkanı sunduklarını belirtip seans sayısını arttırarak daha fazla ücret almaya kalkışabilirler. Bu nedenle tek seansta saç ekiminizi yapabilecek bir firmayla bu operasyonu yaptırmalısınız.

Özet Sonuç Olarak

Saç ekimi yaptıracağınız zaman birkaç firmayla görüşüp operasyonu nasıl gerçekleştirecekleri size kaç greft gerektiği ve bu işlemi tek seansta yapmak için ne kadar saç ekimi fiyatı istediklerini öğrenerek kararınızı ona göre vermelisiniz.

Antalya’da bulunan saç ekim merkezimiz senelerin kazandırdığı tecrübe ile hastalarına hizmet ediyor. Saç ekiminin yanı sıra sakal, bıyık ve kaş ekimlerini de tedavi ediyoruz. Bizi arayabilir, sorularınızı sorabilir, fiyat talep edebilirsiniz.