kaş ekiminin maliyeti nedir

Kaş Ekiminin Maliyeti Nedir?

Kaş insan yüzünün vazgeçilmez bir parçasıdır.  Kadınlar daha güzel görünmek için kaşlarına oldukça önem vermektedir. Kadınlar kadar erkekler içinde kaşlar son derece önemlidir. O zaman, kaş ekiminin maliyeti nedir? sorusunu hemen açıklayalım.

Kaş ekiminin maliyeti nedir? Uygun fiyat iyi hizmet demek midir?

Kaş ekiminin maliyeti nedir

Kaş dökülmesinin sebebi kesin olarak bilinmemekte olup, en önemli sebeplerinden biri ise bilinçsiz kaş aldırmaktadır. Basit bir işlem olarak görülse de mutlaka uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Hatalı bir kaş alımı sonucunda kökler zayıflayarak zamanla tamamen yok olmasına neden olur. Yeterli tecrübeye sahip olmayan ve daha önce kaş almamış kişilere kaş alımı yaptırmak tamamen yanlış bir uygulamadır.

Sadece bununla kalmayıp çeşitli hastalıklar sonucunda da kaşlar çok kolay bir şekilde zamanla dökülmektedir. Bazı bireylerde troid bezleri düzgün çalışmamakta ve bunun sonucunda da kaş dökülme problemleri yaşanmaktadır. İnsanlarda ilerleyen yaşlarda vücut direnci zayıfladığı için dökülme çok kolay olabilmektedir.

Kaş dökülmesinde insan psikolojisi

Bazı psikolojik problemleri olan kişilerde saç telleri ve kaşlarını çekme hastalığı ortaya çıkar. Kaşlarını çeken kişilerde zamanla kaş köklerinde zayıflama görülmesi mümkün olmaktadır. Günlük hayatta kişilerin başına çeşitli kazalar gelmesi kaçınılmazdır.

Kaza ve yanma sonucunda kaş bölgesi etkilenmektedir. Hasta kaş yanması sonucunda o bölgede bir daha kaş çıkmama sorunu ile karşı karşıya kalmaktadır. Kaş ekimi yaptırmak fiyat bakımından her bütçeye uygun olmaktadır. Kısaca kaş ekimi, her kesime hitap edebilecek ekonomik bir yöntemdir. Kaş ekimi genellikle kök sayısına göre fiyatlandırılmaktadır. Kişinin ihtiyacı kadar kaş ekimi yapılacağı için ücret de ona göre belirlenmektedir. Kişi için basit ve ekonomik olan kaş ekimi günümüzde daha yeni yaygın bir hal almıştır.

Kaş dökülmesi yaşayan bireylerin en etkili ve kalıcı çözüm yolu kaş ektirmektir. Kaş ekimi mutlaka uzmanlar tarafında gerçekleştirilmelidir. Uzmanlar tarafından gerçekleştirilen kaş ekimi sonrasında hastanın dikkatli davranması çok önemlidir. Hasta, bu süreçte doktor tavsiyelerine kesinlikle uymalıdır.

Antalya’da saç ekimi yapıyoruz. Ayrıca, sakal, bıyık, kirpik ve kaş ekimi de hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. FUE tekniği ile hastalarımıza hizmet veriyoruz.

 

.