FUE saç ekimi

FUE Saç Ekimi

Saçsız bölgelerinizdeki görünüm sizleri rahatsız mı ediyor? Bugüne kadar kullandığınız farklı yöntemler artık daha da umutsuz olmanızı sağlamaktadır. Bu yüzden olağanı kabullenmeniz gibi kavramları artık kabul etmeniz gerekmemektedir. FUE saç ekimi merkezimiz Antalya‘dadır. Detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

Aylarca kullandığınız ve yeni saç kökleri çıkaracağını iddia edilen ürünlerden kurtulmalısınız. Özellikle bakım kremleri ve şifalı bitki yağlarının saçlarınız üzerinde olumsuz etki etttiğini bilmelisiniz. Başarı oranının çoğu kişiye göre farklı olabilecek teknikleri anlatmanın zamanının da artık geldiğini bilmekteyiz.

Saç dökülmesi kabullenilmesi ve bu şekilde yaşanılması gerektiren bir sonuç değildir ve uzman bir yardım alırsanız 6-12 seans arasında yapılacak operasyonlar ile yeni saç kökleri ekilir ve birkaç ay içerisinde uzadığını, dökülmeyecek şekilde başınızda kaldığını görebilirsiniz.

FUE Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

FUE Saç Ekimi Nasıl Yapılır

Ekilecek olan saçlar, hastanın kendisine ait saçlar olmaktadır. Bunun için, vücudun kabul etmeme ya da herhangi bir komplikasyona maruz kalma gibi riskler olmamaktadır. Ense köklerindeki saçlar bazen yetersiz olmaktadır. Bu durumunda ise, vücudunuzdaki farklı bölgelerden de ek takviyeler ile kıl kökleri alınabilmektedir. Bu sayede ameliyat aşamasına hasta hazır olmaktadır. Ayrıca ameliyatın ağrısız olarak tamamlanacağını da belirtmeliyiz.

Sağlık ekibimiz hakkında

Doktorlarımız uzun süredir bu alanda başarılı çalışmalar yapmaktadır. Steril kliniklerimizde sağlığınızı ön planda tutarak tüm işlemleri gönül rahatlığı ile yapabileceğimizi eklememiz gerekli. Bu arada deneyimsiz kişilere saç ekimi yaptırmamalısınız. Yeteri kadar özeni göstermezler. Buna benzer tercihlerde saç diplerinde kanamalar olmaktadır. Ayrıca iltihaplar, saçların farklı yöne doğru uzaması ve bir süre sonra köklerin düşmesi, kopması söz konusu olmaktadır.

Kaç adet saç kökü ektirmeliyim?

Günde 12.000 saç kökü ekilebilecek kapasiteye sahip olduğumuzu, 6-8 saat içerisinde tüm işlemlerin bitirilebileceğini yada birkaç seans esnasına bölünebileceğini, tüm bu detayların karşılıklı görüşülerek tamamlanabileceğini ekleyelim.

Birkaç ay içerisinde, senelerdir hayalini kurduğunuz o saçlara kavuşmak sizlerinde hakkı. Daha fazla detay için bizlere ulaşmanızı rica ediyoruz.

Antalya merkezli olan firmamız sağlık sektörüne hizmet veren hastaneler gurubudur. “FUE tekniği ile saç ekimi nasıl yapılmaktadır?” ya da “Saç ekiminin yanı sıra sakal, bıyık, kaş ektirebilir miyim?” gibi sorularınıza cevap almak istiyorsanız bize hemen ulaşın!..